Investice do nemovitostí

Zajišťujeme developerské projekty po celé České republice. Vedle toho se naše společnost zabývá nákupem nemovitostí. Zaměřujeme se i na realitní a developerský marketing a známe specifické potřeby a postupy, které si realitní trh žádá.

KDO MŮŽE INVESTOVAT DO NEMOVITOSTÍ?

Svět nemovitostí nabízí mnoho investičních příležitostí. Řídí se ale svými specifickými pravidly. Hodnotu nemovitostí ovlivňuje nejen proměnlivá nabídka a poptávka na realitním trhu. Legislativa a nevypořádané dědické vztahy často brání tomu, aby objekt či projekt přestal být jen pasivním majetkem a začal svému majiteli přinášet zisk.

S tím vším si dokážeme poradit.

KDO MŮŽE INVESTOVAT DO NEMOVITOSTÍ?
agreement

Férové jednání

Otevřená komunikace a transparentní podmínky už od začátku obchodu jsou pro nás samozřejmostí.

team

Stabilní tým profesionálů

Naši společnosti tvoří zkušený tým partnerských obchodníků s nemovitostmi, finančních poradců, právníků i marketérů.

process

Kvalitní správa majetku není dílem náhody

Vyvinuli jsme vlastní oceňovací model. Efektivitu investičního procesu zajišťuje náš tým analytiků ve spolupráci s matematiky a programátory.

apartment

Zkušenost v realitním marketingu

Díky detailní znalosti cen nemovitostí po celé ČR můžeme najít vždy to nejvhodnější řešení na míru vašim potřebám a možnostem.

Můžete se nás na cokoliv zeptat

Vyplňte formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Tato stránka je pouze pro kvalifikované investory. Služby nejsou určeny veřejnosti, ale pro omezený počet investorů. Stisknutím tlačítka "Souhlasím" můžete pokračovat v prohlížení.

Souhlasím